خانه / آلو خورشتی / خرید آلو طرقبه مشهد عمده و کارمزدی

خرید آلو طرقبه مشهد عمده و کارمزدی

خرید آلو طرقبه در بازار میوه و تره بار  همچنین عمده کاران تولیدکننده آلو خشک خورشتی بصورت عمده و همینطور کارمزدی قابل انجام است. آلو طرقبه که در فصل تابستان برداشت می شود بسیار مناسب تهیه آلو خشک است که هر ساله مورد استقبال بسیاری از مردم در کف بازارهای خشکبار قرار گرفته است.

آلو طرقبه که به نام یکی از ییلاقات مشهد نیز شهرت دارد از زمان های دور به دست زحمت کش کشاورزان این منطقه تولید و برداشت می شود. این آلو در انواع آلو طرقبه سبز طرقبه و آلو طلایی موجود است. برای معاملات عمده کافی است یک باغ با کیفیت و با عیار تولیدکننده این آلو را در منطقه خراسان و مشهد و نیشابور اجاره کرد و محصول آن را برای سال برداشت و در کارگاه های فراوری، تبدیل به آلو خورشتی خشک کرد. انواع آلو خورشتی بسیار دیگری مانند آلو بخارا، آلو رسمی، آلو حاج حسنی و … نیز بسیار مورد استفاده و استقبال خریداران است. طعم شیرین و دلخواه آلو طرقبه از ویژگی های این محصول برای تضمین یک تجارت پر سود در فراورده های خشکبار است. همچنین از انواع خوش قالب آلو خورشتی است که میتوان برای توسعه بازار صادرات آلو از آن استفاده کرد.

فروش آلو طرقبه

کارگاه های فراوری بسیاری در منطقه خراسان هستند که برای شما تاجر حوزه آلو خشک خورشتی امکان فراوری به صورت کارمزدی را دارا هستند. خرید آلو طرقبه مشهد یکی از انواع پر سود در بازار معاملات خشکبار ایران است که در اولویت های یک تجارت موفق خشکبار قرار دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
خانم روستایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، بولوار جمهوری، نبش کوچه نهم
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر10 جاده نیشابور مشهد، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

خرید آلو بخارا عمده

خرید آلو بخارا عمده انواع آفتابی و طلایی

در این سایت اینترنتی جهت خرید آلو بخارا عمده انواع آلو خورشتی آفتابی و طلایی …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران