خانه / آلو شابلون / قیمت چیپس آلو شابلون ویژه یلدا 97

قیمت چیپس آلو شابلون ویژه یلدا 97

قیمت چیپس آلو شابلون و آلو کالیفرنیا که از بهترین میوه خشک های مورد استقبال در پارس فراور است بصورت عمده تعیین شده است. آلو شابلون اسلایس درجه یک گوشتی امسالی با قیمت مستقیم این محصول در مرکز فروش بصورت عمده و با حداقل سفارش 100 کیلوگرم قابل سفارش دهی می باشد.

آلوها در بین میوه خشک ها از محصولات بسیار مشتری پسند بازار خشکبار می باشند و چه به صورت تازه و چه اسلایس شده یا حتی آلو خورشتی، مشتریان انواع آلو را خرید می نمایند.

عمدتاً آلوهای اسلایس که به آلو شابلون و یا آلو کالیفرنیا معروف هستند در بین مشتریان بسیار پر استقبال بوده و بهترین میوه خشک از آلو شابلون که راحت هسته گیری می شود، به صورت اسلایس گوشتی و با کیفیت درجه یک تولید و به بازارهای پخش تمامی شهرستان ها عرضه می گردد.

قیمت چیپس آلو

بهترین چیپس میوه خشک آلو شابلون

در بین میوه خشک اسلایس بهترین میوه خشک ها را در نمونه های چیپس آلو شابلون و آلو کالیفرنیا داریم. داشتن طعم ترش و شیرین و در عین حال گوشتی بودن و اندازه بزرگ این نوع از آلو آن را تبدیل به یکی از محبوب ترین خشکبارهای زمستانی کرده است.

معمولاً قیمت آلو شابلون از قیمت فروش آلو کالیفرنیا کمی بالاتر است. جهت رضایت مشتریان در پارس فراور هر دو نوع آلو به فروش عمده می رسد. سایر انواع آلو های خورشتی بخارا، آلو حاج حسنی، آلو طرقبه، آلو شمس و … نیز در کنار اسلایس آلو عرضه می گردد که قیمت های متفاوتی نیز دارند.

اسلایس آلو

قیمت چیپس آلو شابلون

قیمت چیپس آلو شابلون با توجه به گوشتی بودن، میزان یکدستی و همچنین شفاف بودن رنگ آن متفاوت می باشد. بسیاری از خریداران انواع محصولات الو مجموعه پارس فراور، از شرایط های ویژه خرید مانند خرید به مناسبت شب یلا و بهره مندی از تخفیفات آن بهره می برند.

  • قیمت فروش چیپس آلو کالیفرنیا 50.000 تومان
  • قیمت فروش چیپس آلو شابلون 60.000 تومان
  • قیمت آلو خورشتی از 26.000 تومان تا 33.000 تومان
  • قیمت آلو خشک مناسب آبگیری 22.000 تومان
  • قیمت لواشک آلو ارگانیک 20.000 تومان

آلو پارس فراور

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 05137636812
آدرس کانال: parsfaravargp@
آدرس سایت: www.parsfaravar.com
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش آلو شابلون

فروش آلو شابلون خشک خورشتی تولید ۹۷

تولید و فروش آلو شابلون خشک در سال ۹۷ با شروع فصل تابستان رونق گرفته …

بازار آلو ایران