خانه / آلو بخارا / قیمت آلو بخارایی خشک

قیمت آلو بخارایی خشک

قیمت آلو بخارایی خشک در انواع باکیفیت و معمولی با یکدیگر متفاوت می باشد و انواع آبدار و خیلی خشک از انواع آلو وجود دارد.

انواع آلو بخارایی با طعم های مناسب استفاده های زیادی برای انواع غذا دارد و انواع خورشت و آبگوشت و برخی از انواع غذا را می توان با آلو بخارایی تهیه کرد. آلو بخارا طعم خیلی خوبی دارد و انواع شیرین آلو خشک برای خشکبار نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

آلو بخارایی در تهیه ترشی نیز کاربرد دارد و می توان از آلو خشک استفاده های مناسبی کرد و از فواید و خواص خوب آلو خشک به عنوان یک خشکبار مناسب استفاده کرد.

انواع خشکبار هر کدام دارای فوایدی می باشند و می توان خواص مناسب انواع میوه را در میوه های خشک جستجو کرد و میوه های خشک متنوع در بازار مصرف وجود دارد. قیمت میوه خشک آلو در انواع آلو وجود دارد.

قیمت آلو بخارایی

قیمت آلو بخارایی

قیمت آلو بخارایی و خشک باکیفیت متفاوت از انواع تازه آن می باشد و مصرف انواع آلو خشک بخارایی برای انواع ترشی و ترکیبات دیگر می باشد. آلو بخارا از انواع آلوی زرد تهیه می شود و آلو را می توان به روش آفتابی و طبیعی خشک کرد و یا با دستگاه های میوه خشک کن انواع میوه ها قابل خشک کردن می باشد و آلو نیز با میوه خشک کن قابل خشک کردن می باشد.

قیمت آلو بخارایی

قیمت آلو بخارا آفتابی نیشابور

شما می توانید برای مشتریان خاص خود که خریدار آلو بخارا آفتابی نیشابور هستند نیز اقدام به خرید عمده از بازرگانی شرکت پارس فرارور کنید.

قیمت آلو بخارایی نیشابور در انواع آفتابی و دودی متفاوت هستند.

خشکبارکاران منطقه نیشابور بسیاری هستند که برای شرکت پارس فراور اقدام به تأمین آلو خشک آفتابی می کنند. کارگاه سورتینگ مجهز این شرکت نیز با داشتن نیروهای متخصص و متعهد به کیفیت محصول هر ساله سفارشات خرید بسیاری را آماده سازی و ارسال می کند.

قیمت آلو بخارا آفتابی نیشابور نیز به راحتی و از طریق ارتباط تلفنی با کارشناسان فروش و بازرگانی قابل استعلام است.

فروش آلو خوانسار آفتابی و طلایی

از آنجا که قطب دیگری از تولید آلو خشک بخارایی و آفتابی در ایران به نام شهرستان خوانسار و بوانات است؛ مشتری گرامی می تواند در حجم خرید عمده اقدام به خرید آلو خوانسار و آلو بواناتی کند.

خرید الو خوانسار نمکی از گذشته به نام یک آلو آفتابی ارگانیک شناخته شده است که البته به دلیل بالا بودن قیمت آن و خشک بودن و میزان رطوبت پایین آن چندان مورد استقبال عمده کاران نیست.

آلو خوانسار قیمت متوسط بالایی در مقایسه با انواع آلو خشک آفتابی نیشابور دارد. با این حال اگر قصد خرید دارید حتماً با کارشناسان فروش و بازرگانی مشورت کنید.

قیمت آلو بخارایی

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

خرید آلو بخارا عمده

خرید آلو بخارا عمده انواع آفتابی و طلایی

در این سایت اینترنتی جهت خرید آلو بخارا عمده انواع آلو خورشتی آفتابی و طلایی …

بازار آلو ایران