خانه / آلو خشک / فروش آلو خورشتی نیشابور شوقانی اعلا

فروش آلو خورشتی نیشابور شوقانی اعلا

فروش آلو خورشتی نیشابور ارقام مختلف محصولات در بازار خشکبار شهرهای بزرگ ایران مانند تهران، مشهد، تبریز، اصفهان و … با حجم بسیار خوبی انجام می شود. آلو شوقانی از انواع آلو خورشتی اعلا نیشابور و نمطقه خراسان است. نهال آلو شوقانی در همین شهر پرورش می یابد و محصول آن بسیار کم برای بازارهای تازه خوری میوه و تره بار عرضه می شود. بیشترین مصرف آلو شوقانی برای انواع آلو خورشتی به صورت تیزابی و دودی است. رنگ طلایی این آلو به اضافه طعم شیرین و همچنین مزیت هسته جدا بودن آلو خشک آن برای یک خریدار همگی باعث شده تا رقابت بر سر خرید آن هر ساله بسیار زیاد باشد.

آلو خورشتی نیشابور

آلو خورشتی نیشابور در ایران شهرت بسیاری دارد و بسیاری از کسبه و تجار بازار به خوبی می دانند که هر سال با شروع فصل تابستان می توان در حجم عمده سفارش خرید و تهیه آلو خورشتی در انواع ارقام بخارایی، آلو شوقانی، آلو کبرایی، آلو حاج حسنی، آلو طرقبه، آلو شمس و … را در نمایندگی مقیم شهرستان نیشابور به صورت مستقیم انجام داد. اما آنچه اهمیت سفارشات عمده صادرات آلو خشک از نیشابور به سایر کشورها را میطلبد، موضوع انجام خدمات سورتینگ و دستچین سازی آلو است.

آلو نیشابور

فروش آلو خورشتی نیشابور

فروش آلو خورشتی نیشابور هر ساله یکی از پر فروشترین ها در بازار خشکبار ایران است. از این جهت قیمت تمام شده انواع آلو خورشتی پوست گیری شده در این منطقه نیز بسیار مقرون به صرفه بوده و برای تمام مناطق ایران با نرخ پایه محاسبه می گردد. هدف از فروش عمده در مجموعه پارس فراور، افزایش حجم فروش و ثبات قیمتی است. کیفیت محصولات سورتینگ شده که پیش از این برای سایر کشورهای اروپایی و عربی حاشیه خلیج فارس کار شده است همگی نشان از مرغوبیت آلو اعلا نیشابور است. همچنین ویژگی آلو خورشتی منطقه خراسان که پوست گیری می شود از مزایای دیگری است که مشتریان را بیشتر به سمت خرید آن سوق می دهد.

آلو شوقانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
خانم روستایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، بولوار جمهوری، نبش کوچه نهم
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر10 جاده نیشابور مشهد، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

فروش آلو خشک

فروش آلو خشک ارزان قیمت

فروش آلو خشک ارزان قیمت در کدام فروشگاه ها صورت می گیرد؟ آیا خرید بصورت …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران