خانه / آلو خورشتی / قیمت خرید عمده آلو خورشتی تبریز

قیمت خرید عمده آلو خورشتی تبریز

خوب می دانیم که آلو خورشتی تبریز چه کیفیت خوبی دارد. قیمت خرید عمده آلو خورشتی در تبریز و ارومیه نیز در انواع مختلف متفاوت است. در این پست بیشتر به کیفیت و قیمت آلو خورشتی در منطقه آذربایجان شرقی و غربی می پردازیم. و در نهایت از چه کسی باید خرید کنیم؟!

پیش از خرید آلو خشک خورشتی یک کاسب به میزانی که آگاهی کاملی از خرید خود پیدا کند اقدام به تحقیق در مورد انواع آلو خشک می کند. فروش آلو خشک خورشتی نیز در هر شهری سؤال تکراری بسیاری از مشتریان ما می باشد.

انواع آلو خشکبار در یک نگاه

خرید عمده آلو خورشتی

در ابتدا هرکسی که هستید باید شناخت دقیقی از انواع آلو خشک پیدا کنید. در این سایت اینترنتی ما انواع آلو خشکبار را در یک نگاه بسیار مختصر اطلاع می دهیم. اطلاعات جامعتری در این سایت با وقت گذاشتن شما عزیزان در دسترس قرار خواهد گرفت.

اما یکبار دیگر انواع آلو خشکبار را بشناسیم:

 • آلو سیاه برقانی
 • آلو زرد برقانی
 • آلو شابلون قرمز
 • آلو سانتریزه قرمز
 • آلو بخارا طلایی
 • آلو بخارا آفتابی
 • آلو کالیفرنیا
 • آلو کبرایی
 • آلو شوقانی
 • آلو طرقبه
 • آلو حاج حسنی
 • آلو مرغی
 • آلو آبجوشی
 • آلو تیزابی
 • آلو نمکی
 • آلو هسته جدا

نام هایی که بالا عنوان شد لفظ های متفاوتی از آلو خشکباری در مناطق مختلف ایران است.

آلو برقانی چیست

خرید عمده آلو خورشتی

در این سایت اینترنتی هر جا که صحبت از آلو برقانی شد اول باید بدانید این آلو خشک با پوست آلو تازه تبدیل به خشکبار شده است. آلو خشک با پوست کمی رطوبت بیشتری دارد و کارمزد تولید آن نیز پایین تر است در نتیجه قیمت تمام شده آن نیز پایین تر است.

آلو برقانی سیاه و آلو برقانی طلایی بهترین انواع آلو برقانی هستند.

جالب است بدانید برقان نام منطقه ای در استان البرز است. این در حالی است که آلو برقانی دیگر تنها نام این منطقه را یدک می کشد. شرکت پارس فراور کارگاه تولیدی آلو برقانی در منطقه مراغه دارد. بیشترین انواع آلو برقانی امروزه در ایران تولید این مناطق هستند.

قیمت آلو بخارا و آلو برقانی

همانطور که توضیح داده شد آلو برقانی ها با پوست خشک می شوند و دلیل این موضوع که قیمت آلو بخارا خورشتی بدون پوست همین کارمزد پوستگیری آلو است.

یکی از هزینه های تولید آلو بخارا همین پوستگیری توسط بانوان کشاورزان این مناطق می باشد.

قیمت آلو بخارا و آلو برقانی نیز در انواع مختلف دارای اختلاف فاحشی هستند. معمولاً قیمت متوسط آلو برقانی از آلو بخارا پایین تر است.

کدام بهتر است: فروش آلو خورشتی عمده یا خرده؟!

خرید عمده آلو خورشتی

حال به اینجا رسیدیم که آلو خورشتی را عمده بهتر می توان خرید یا به صورت خرده فروشی؟!

این بستگی دارد به نوع خرید و اجیانا فروش آلو خشک شما!

اگر کاسب هستید و برای فروش آلو خشک اقدام به خرید آلو خشک می کنید، قطعاً باید به صورت عمده اقدام به خرید آلو خورشتی کنید. قیمت فروش عمده آلو خورشتی بسیار مناسب تر از خرده فروشی در سایت های اینترنتی است.

اشتباه بزرگی است که شما برای خرید بیش از صد کیلوگرم آلو خشک از سایت های فروش اینترنتی مانند دیجی کالا و … اقدام نمایید.

شرکت پارس فراور در بسته بندی کارتن های 5 و 10 کیلوگرم برای خرید عمده آلو خشک در خدمت مشتریان عمده کار خشکبار است. خرید عمده آلو خورشتی در هر شهری که باشید دارای درصدی سود است که خود شما تعیین کننده آن هستید که مستلزم اطلاع از قیمت رقابتی در شهر شماست.

آخرین قیمت آلو بخارا در شهرهای ایران

هر شرکتی که به صورت تخصصی در حوزه خاصی وارد می شود محصولات بسیاری را که عرضه می کند با قیمت بسیار مناسبی است. دلیل این امر انجام امور در حجم های بالاست. بعنوان مثال آخرین قیمت آلو بخارا در شهرهای شمالی ایران و شهرهای مرکزی ایران متفاوت است. آش آلو تبریزی کی از غذاهای پر طرفدار در زندگی آذری هاست.

شما که در شمال ایران غرفه کنار جاده ای دارید یا صاحب یک رستوران پخت غذاهای لذیذ ایرانی هستید قطعاً می توانید به خوبی از ارزش افزوده خرید و فروش آلو خشک بهره ببرید.

ساده ترین کار شاید تغییر بسته بنید و تهیه آلو خشک بسته بندی گرمی و فروش در شمال باشد.

این در حالی است که در شهرهای مرکزی ایران فروشنده آلو خشک می تواند با راه اندازی یک مرکز فروش داروهای گیاهی که مورد تجویز طب سنتی نیز می باشد، راه فروش آلو خشک خورشتی را به خوبی بیابد. آخرین قیمت آلو بخارا نیز در شهرهای ایران با توجه به انتخاب حجم خرید مشتریان در نظر گرفته می شود.

بعنوان مثال قیمت خرید عمده آلو خورشتی تبریز در محصولات شرکت پارس فراور به انتخاب مشتریان گرامی در نظر گرفته می شود.

فروش آلو بخارا در یزد

خرید عمده آلو خورشتی

این در حالی است که قیمت فروش آلو بخارا در یزد بعنوان یک شهر مرکزی ایران نیز در متوسط قیمت این منطقه در نظر گرفته می شود. فروش آلو بخارا دودی و آفتابی با قیمت های متفاوتی انجام می شود. در حالی که اطلاعات کافی از انواع آلو خشک خورشتی یافته اید می توانید جهت خرید عمده آلو خشک خود با کارشناسان فروش و بازرگانی تماس بگیرید.

بهترین قیمت آلو بخارا در شیراز

شیراز که یکی از شهرهای بزرگ و پر جمعیت ایران است همواره از آلو مرغی به عنوان یک طعم دهنده بسیار ویژه در خورشت ها و غذاهای با طعم مرغ استفاده می کنند. رستوران ها و مراکز پخت و پز بزرگ در این شهر بهترین قیمت آلو بخارا را در خرید عمده در نظر می گیرند.

قیمت آلو خورشتی برای خرید در بسته بندی های کارتنی 5 و 10 کیلوگرم استعلام داده می شود.

خرید عمده آلو خورشتی

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

فروش آلو بخارا نیشابور

آخرین قیمت آلو بخارا خورشتی

آخرین قیمت آلو بخارا خورشتی را می توانید از سایت های معتبر ایرانی دریافت کنید …

بازار آلو ایران