خانه / آلو جنگلی / فروش آلو زرد و آلو جنگلی

فروش آلو زرد و آلو جنگلی

قیمت فروش انواع آلو جنگلی و زرد با طعم های مختلف و تعدد ارقام آن متفاوت می باشد و فروش انواع آن با قیمت های مناسبی در بازار عرضه می شود و خرید و فروش مجازی نیز برای آن وجود دارد.
آلو جنگلی و آلوهای زرد و هر نوعی از آلو که مورد نظر باشد و موجود باشد دارای طعم های متفاوتی هستند که با کیفیتی متفاوت نیز عرضه می گردند و می توان گونه های متعددی از آن را که در شرایط مختلفی رویش دارد تهیه کرد. قیمت مناسبی که برای تهیه آلو و انواع آن در نظر گرفته می شود بر میزان خرید و فروش آن موثر است. کیفیت میوه های مختلف آلو با ارقام متععد از آن با طعم و مزه گوناگون امکان خرید و تهیه طعم های متفاوت از آن را ایجاد کرده است که مشتری بر حسب استفاده و علاقه می تواند انواعی از آلوی جنگلی با طعم های مختلف و آلوی زرد را به مقدار مناسبی خریداری نماید و مورد مصرف قرار دهد.

فروش آلو

فروش میوه آلو مانند انواع دیگر از میوه هایی با تنوع بالا می باشد که به دلیل طعم و مزه مناسبی که دارد علاقه مندان به طعم و مزه آن زیاد می باشند و فروش بالایی که این میوه در ارقام متعدد دارد سبب شده که کاربردهای زیادی نیز داشته باشد و بتوان آلوی جنگلی را همراه با آلوی زرد برای تهیه لواشک و یا مربا و انواع فراورده های دیگر استفاده کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
خانم روستایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، بولوار جمهوری، نبش کوچه نهم
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر10 جاده نیشابور مشهد، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

آلوجنگلی

خرید عمده آلوجنگلی

خرید عمده آلوجنگلی به صورت اینترنتی از طریق مراجع فروش انواع آلوچه جنگلی امکان پذیر …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران