خانه / آلو بخارا / فروش عمده آلو بخارا تبریز با قیمت باورنکردنی

فروش عمده آلو بخارا تبریز با قیمت باورنکردنی

فروش عمده آلو بخارا تبریز دارای مزیت های بسیاری می باشد و مجموعه پارس فراور با سابقه ای درخشان اعتماد مشتریان را در این حوزه بخوبی جلب کرده است. یکی از این مزیت ها ارزان تر شدن قیمت فروش در این شیوه می باشد که بسیار عالی است. همچنین تخفیفات متنوع و محدود جدیدی برای مشتریان در نظر گرفته شده است.

آلو بخارا از جمله مواد خوراکی بسیار عالی است که اغلب افراد به عنوان میان وعده از آن ها استفاده می کنند. این محصولات در شهر های زیادی از کشور ما تولید می شود که نمونه ای از آن ها شهر تبریز است و اغلب با فروش عمده آلو بخارا در این شهر مواجه هستیم.
شما می توانید آخرین لیست قیمت ارائه شده توسط مجموعه خشکبار پارس فراور را از این قسمت تهیه نمایید.

دانلود لیست محصولات خشکبار پارس فراور

قیمت آلو خشک

قدیمی ترین مرکز خرید آلو بخارا ایران

شرکت پارس فراور از سال 1390 شروع به آغاز فعالیت تجاری در حوزه تولید و فروش آلو بخارا کرد. این مجموعه در ابتدا با احداث کارگاهی تخصص آلو خشک در شهرهای قطب تولید انواع آلو خشک پا به عرصه رقابت خرید و فروش خشکبار گذاشت. مرکز خرید آلو بخارا ایران با نام تجاری پارس فراور یک برند خوش نام در تولید و عرضه عمده آلو خشک است.

امروزه مشتریان قدیمی شرکت با آفرهای ویژه مقدار قابل توجهی از انواع آلو خشک را در سفارشات خرید خود اعلام می نمایند.

خرید اینترنتی آلو بخارا به آسانی

مشتریان گرامی می توانند برای خرید اینترنتی آلو بخارا در حجم عمده مطالب موجود در سایت و انواع تصاویر و فیلم های موجود از تولید و بارگیری ها را ببینند و سپس با ارتباط تلفنی ساده اقدام به ثبت سفارش با کارشناسان فروش و بازرگانی نمایند.

مرکز آلو بخارا ایران برای مشتریان در فصول مختلفی از سال جشنواره های مختلفی نیز در نظر دارد. کافی است با ما پیوسته در ارتباط باشید.

قیمت آلو بخارا در بازار نیز با توجه به حجم سفارش مشتریان تخفیفاتی نیز دارد. اگر شما در شهری ماننند شیراز هستید، قیمت آلو بخارا در بازار این شهر چند است و چگونه پارس فراور حتی در فروش به شما کمک می کند؟

برای اطلاع از شرایط همکاری با شرکت پارس فراور هم اکنون با ما ارتباط بگیرید.

فروش عمده آلو بخارا

آلو بخارا تبریز

آلو بخارا را فقط نمی توان از جنبه یک خوراکی خوشمزه نگاه کرد. این محصولات در شهر تبریز به طور عمده به دو روش سنتی و صنعتی تولید می شود. علاوه بر این که می تواند یک سرگرم کننده در شب های زمستان و یک چاشنی در غذا ها باشد دارای خواص دارویی بی نظیری است. این محصولات با توجه به این که دارای ویتامین ها و مواد معدنی زیادی است در طب سنتی به عنوان شفا بخش یاد می شود. چند نمونه از مواد معدنی و ویتامین های آلو بخارا را نام می بریم که به قرار زیر است:

ویتامین ها

 • A
 • C
 • E

مواد معدنی

 • آهن
 • کلسیم
 • پتاسیم
 • منیزیم
 • سدیم

فروش عمده آلو بخارا

عرضه آلو بخارا تبریز

آلو بخارا هایی که در شرکت های تولیدی تبریز برای فروش آماده می شود معمولا به دو روش عرضه می شود. که این دو شیوه عرضه به صورت فله و بسته بندی است. معمولا مشتریان برای اطمینان بیشتر به دنبال خرید نمونه های بسته بندی شده هستند تا استاندارد و مورد تائید وزارت بهداشت باشد.

صادرات آلو بخارا

فروش عمده آلو بخارا

با وجود مشتریان زیاد برای آلو بخارا در کشور ما تولید کنندگان به فکر فروش آن ها به شیوه های مختلفی می افتند. فروش عمده آلو بخارا نیازمند خدمات گسترده ای است تا معاملات به خوبی انجام شود. در این قسمت می خواهیم دو روش را برای فروش عمده آلو بخارا بیان کنیم تا مشتریان بنا به شرایط خود یک کدام را بر گزینند:

 • فروش عمده اینترنتی
 • فروش عمده سنتی

مرکز آلو بخارا

قیمت آلو خورشتی در تهران و شهرستان

یکی از مهمترین معیارهای خرید یک مشتری ایرانی، قیمت آلو خورشتی در شهر اوست. قیمت خرید و قیمت فروش را چگونه می توانم مطلع شوم؟ با چه مقدار خرید کمترین ریسک را در شروع کار خواهم داشت؟ این ها همگی هنرهای کارآفرینی در حوزه خرید و فروش آلو خشک است. قیمت آلو خورشتی در تهران قطعاً با قیمت آلو خورشتی در شهرستان های دیگر متفاوت است. حتی در تهران نیز خرید عمده آلو بخارا در منطقه ای مانند بازار مولوی با منطقه ای مانند بازار خرید نیاوران متفاوت است.

این مشتری است که تصمیم می گیرد از کدام منطقه خرید کند و با چه کیفیتی خرید کند.

هفته قبل یکی از کارشناسان شرکت پارس فراور در شهر کرج به طور اتفاقی سری به بازار ولیعصر می زند و قیمت آلو خشک بالایی را برای آلو حاج حسنی می بیند. این در حالی است که به گفته این کارشناس، این آلو حاج حسنی نبوده و از اختلاط با انواع آلو خشک رسمی نیز در آن سوء استفاده شده بود.

انواع آلو خشک شرکت پارس فراور با توجه به واریته آن اعلام می شود:

 • آلو خشک آفتابی
 • آلو خشک بخارا
 • آلو خشک برقانی
 • آلو خشک حاج حسنی
 • آلو خشک کبرایی
 • آلو خشک شوقانی
 • آلو خشک طرقبه سبز
 • آلو خشک طرقبه قرمز
 • آلوچه شیشه ای
 • آلو خشک سیاه برقانی

حال ما در مرکز خرید آلو بخارا پارس فراور گفتنی ها را گفتیم، برای اقدام به خرید نهایی با ما تماس بگیرید، ما خوشحال می شویم پیش از خرید مشورتی با یکدیگر داشته باشیم تا مشتری به آنچه که نیاز دارد خرید کند.

فروش عمده آلو بخارا تبریز با قیمت پایینی انجام می شود چرا که حجم سفارشات ما بالاست و از این جهت همکاری با شما با این قیمت های پایین افتخاری برای ماست.

فروش عمده آلو بخارا

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

خرید آلو بخارا عمده

خرید آلو بخارا عمده انواع آفتابی و طلایی

در این سایت اینترنتی جهت خرید آلو بخارا عمده انواع آلو خورشتی آفتابی و طلایی …

بازار آلو ایران