خانه / آلو بخارا / فروش آلو بخارا با بسته بندی عمده کارتنی و 500 گرمی

فروش آلو بخارا با بسته بندی عمده کارتنی و 500 گرمی

فروش آلو بخارا با بسته بندی عمده ای کارتنی و 500 گرمی با قیمتی مناسب برای شما عزیزان عرضه کرده ایم . آیا از آخرین قیمت انواع آلو خشک پارس فراور در سال جاری اطلاع دارید؟ بهترین ها را با سطح خرید شما در نظر گرفته ایم.

قیمت مناسب پخش عمده آلو بخارا

آلو بخارا یکی از پر طرف دار ترین آلو های کشور می باشد . این روز ها برای نمایندگی پخش عمده آلو بخارا در شهر خود می توانید با قیمتی به صرفه هم کاری داشته باشید . کافی است از کیفیت و استقبال و قیمت بازار آلوی شهر تان اطلاعات کاملی داشته باشید . این بازرگانی در حال پیشرفت نمایندگی های خود در سراسر کشور می باشد .

بهترین آلو بخارا را با توجه به قدرت خرید و مورد پسند بودن منطقه شما در نظر می گیریم.

آلو بخارا انواع مختلف مشهوری دارد که در زیر آمده است:

 • آلو شوقانی
 • آلو رسمی
 • آلو ممتاز
 • آلو کالیفرنیا
 • آلو حاج حسنی
 • آلو حاج کبرایی
 • آلو طرقبه سبز
 • آلو طرقبه زرد

برای استعلام قیمت روز آلو خشک با توجه به تغییرات قیمتی در فصل صادرات آلو خشک، بهتر است از طریق راه های ارتباطی همکاران بازرگانی و فروش اقدام نمایید.

خرید اینترنتی آلو بخارا از طریق شرکت پارس فراور انجام می شود و شما عزیزان می توانید سفارش خود را در کمترین زمان ممکن و با بهترین بسته بندی کارتنی تحویل بگیرید.

خرید و فروش عمده آلو بخارا

فروش آلو بخارا

آلو بخارا یکی از انواع آلو های سیاه است که خیلی خیلی مناسب تهیه خورشت ها است . می توانید برای آغاز یک کسب و کار در حجم انبوه با قیمت خوب یکی از روش های ارتباطی با یکی از بازرگانی ها را پیدا کنید و لیست قیمت آلو را در خواست کنید . این مرکز های تولید آلو بخارا شرایط مساعدی را برای مشتریان عمده ی آلو آماده کرده است .

مرکز خرید آلو بخارا ایران بر بسیاری از عمده کاران امروز شناخته شده است و شما مشتری گرامی می توانید برای همکاری با مرکز آلو خشک ایران تماس بگیرید.

 قیمت آلو بخارا در همه ی شهر ها با بسته بندی کارتنی

تهیه ی خشک بار برای خشکبارکاران شهرهای بزرگ بسیار اهمیت دارد. برای فروش عمده ای انواع آلو های خشک نیز مدل هم کاری شرکتی کیفیت کار را بالا برده است .

فروش آلو بخارا

هنگامی که خریداران قیمت آلو بخارا در شهر هایی مانند تهران و یا مشهد را استعلام می کنند ، راحت ترین راه ارتباطی تماس تلفنی با مدیر است .

برای گرفتن قیمت آلو بخارا خشک برای معامله های عمده می توانید به شکل مستقیم سفارش خود را به اطلاع مدیر  برسانید . تیم فروش سفارش تان را در لحظه در سیستم ثبت می کنیم و سفارشات را به موقع ارسال خواهیم کرد و بنا به حجم سفارش و مقدار تمیزی بار طی زمان در اسرع وقت ، آلو خشک شما به دست تان می رسد .

فروش آلو بخارا نیشابور در بسته بندی کارتنی 5 ، 10 و 20 کیلوگرمی کارتنی به صورت عمده انجام می شود. این در حالی است که انواع بسته بندی گرمی زیر نیز برای سفارشات خاص قابل انجام است:

 • آلو خشک بدون هسته 400 گرمی
 • آلو خشک 200 گرمی
 • آلو بخارا 500 گرمی
 • آلو آفتابی 800 گرمی
 • آلو خشک طرقبه 450 گرمی

فروش آلو بخارا

این موارد در سال های گذشته به درخواست مشتریان و با برند خود مشتری در همکاری با شرکت پارس فراور انجام شده است. اگر شما نیز چنین همکاری ای را در ذهن دارید با ما تماس بگیرید.

آیا می دانید قیمت هر کیلو آلو بخارا خورشتی پارس فراور در مقایسه با آلو بخارا اندکی که در شهر شما هست چه میزان مناسب تر است؟

اگر بگوییم سالانه کوهی از آلو خشک پشتوانه تولیدی عظیم شرکت پارس فراور برای بهترین قیمت آلو خورشتی بخارایی این شرکت است گزافه گویی نکرده ایم.

همواره برای هر بار خرید خود به دقت استعلام روز آلو خشک را داشته باشید. آخرین قیمت آلو بخارا قیمتی است که در فاکتور خرید شما برای خرید نقدی درج می شود.

فروش آلو بخارا دودی رسمی

آلو رسمی و آلو ممتاز دو نوع آلو صادراتی شرکت پارس فراور به کشور پاکستان هستند. این آلو از نظر قالب یک دست و متوسط رو به پایین است.

فروش آلو بخارا دودی رسمی و ممتاز در سالی که صادرات به پاکستان مجاز باشد بسیار سودآور است بنوعی که انواع آلو وازد شرکت پارس فراور نیز به پاکستان صادر می شود.

برای صادرات آلو خشک رسمی و ممتاز بسته بندی کارتنی تخت 5 کیلوگرمی را در نظر گرفته ایم که برای بارچینی داخل کانتینر و همچنین کمترین آسیب به آلو خشک مناسب باشد.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

خرید آلو بخارا عمده

خرید آلو بخارا عمده انواع آفتابی و طلایی

در این سایت اینترنتی جهت خرید آلو بخارا عمده انواع آلو خورشتی آفتابی و طلایی …

بازار آلو ایران