خانه / آلو خشک / آخرین قیمت آلو خشک در بازار تهران و شهرستان در سال 1399

آخرین قیمت آلو خشک در بازار تهران و شهرستان در سال 1399

مشتریان گرامی می توانند آخرین قیمت آلو خشک در بازار تهران و شهرستان خود را در سال 1399 برای خرید عمده استعلام نمایند. در این مطلب در مورد نحوه خرید و فروش و انواع آلو خشک مطالب مفیدی یادآوری می شود تا شما با اطلاعات کافی اقدام به خرید نمایید.

قیمت آلو بخارا خشک تولید سال 98

با خروج از رکود بازار پایان سال 98 و استقبال بیشتر مردم و کسبه عمده کار سایر شهرستان ها از خرید های غیر حضوری، قیمت آلو بخارا خشک مرغوب تولید سال 98 پارس فراور همچنان دستخوش تغییر نشده است.

اگر به این باور رسیده اید که باید به سمت خرید و فروش غیر حضوری آلو خشک مانند بسیاری مشاغل دیگر که به این شکل تغییر کرده اند تغییر استراتژی داد؛ راه حل فروش از طریق کانال تلگرام، پیج اینستاگرام، استتوس واتس اپ و … است.

باید به روز بود تا بتوان خوب فروخت. این را بسیاری از کارآفرینان موفق در هر زمانی به آن دست یافته اند.

در صورتی که تغییر نکنیم محکوم به شکست هستیم.

قیمت آلو خشک در بازار تهران

شما خریدار آلو بخارا خشک که عمده کار خشکبار در شهرستان خود و تهران هستید، حال بهترین فضای مطمئن خرید برای شما خرید از شرکت های معتبر خواهد بود.

قیمت آلو بخارا خشک نیشابور از کف قیمت 19 هزار تومان تا 27 هزار تومان برای انواع مختلف زیر اعلام می شود:

 • آلو رسمی
 • آلو ممتاز
 • آلو حاج حسنی
 • آلو شوقانی
 • آلو کبرایی
 • آلو برقانی طلایی
 • آلو برقانی سیاه

معمولاً قیمت آلو سیاه خشک خورشتی از انواع آلو بخارا به دلیل عدم انجام پروسه پوست گیری پایین تر هستند. در حال حاضر قیمت آلو برقانی سیاه خشک برای هر کیلوگرم 15 هزار تومان اعلام می شود.

بهترین قیمت آلو بخارا آفتابی نیشابور و تویسرکان

قیمت آلو خشک در بازار تهران

شما می توانید در ایام سال جدید 1399 برای خرید با قیمت آلو بخارا آفتابی نیشابور و تویسرکان سال قبل سرمایه گذاری خوبی برای دوران پساکرونا داشته باشید.

حتی در همین ایام شما که در شهر خود اعتبار فروش خشکبار دارید می توانید با امکانات فضای مجازی شروع به فروش آلو خشک و سایر خشکبار به صورت غیر حضوری برای سایر مشتریانتان داشته باشید.

بهترین قیمت آلو بخارا آفتابی که به شما پیشنهاد می کنیم برای هر کیلوگرم 24 هزار تومان است. این آلو خیلی خشک و آفتابی کامل نیست.

اگر فضای انباشت خنک 0 تا 5 درجه ندارید، در این ایام با خرید آلو آفتابی در ایام گرم سال به مشکل فروش عمده خواهید خورد.

پس ما به شما آلو خشک نیمه آفتابی را پیشنهاد می کنیم که نه زود احتمال خرابی داشته باشد و تا یکسال منقضی نشود و نه اینکه افت بار زیادی داشته باشد.

برخی از انواع آلو خشک تویسرکان با گذشت 8 ماه از زمان تولیدشان بشدت کم گوشت می شوند و بعضاً در شرایط نگهداری غیر مطمئن دچار کرم زدگی نیز شده اند.

قیمت آلو در بازار تهران در اردیبهشت 99

قیمت آلو خشک در بازار تهران

پیش بینی می شود با بارشهای برفی که کشاورزان را در آخر فروردین 1399 غافلگیر کرده است؛ قیمت آلو در بازار تهران و سایر شهرها در اردیبهشت ماه افزایش یابد.

دلیل این امر سرمازدگی آلو تازه باغات و کمبود عرضه و از طرفی عدم کسب درآمد قابل پیشبینی در پایان سال 1398 بوده است.

در حال حاضر قیمت یک کیلو آلو خورشتی آفتابی و دودی در بازار بسیار مناسب خرید است و اگر یک خریدار عمده برای خرید آلو خشک باشد می تواند سرمایه گذاری خوبی در خرید در دوران رکود بازار خشکبار داشته باشد.

همچنین با شروع خرداد 1399 و همزمان با ماه مبارک رمضان و عطش مردم پس از افطار کردن، به مصرف شربت خاکشیر و آلو خشک توصیه شده است. طبع سرد آلو خشک و خاشیر عطش روزه داران را از بین می برد و لذت یک عبادت شیرین را برای شروع روزه داری روز بعد افزایش می دهد.

قیمت آلو بخارا تازه برای عمده کاران خشکبار

از آنجا که در مورد سرمازدگی باغات در ایام فروردین 1399 گفته شد؛ پیش بینی می شود قیمت آلو بخارا تازه نیز برای تولید کننده عمده آلو خشک نیز افزایش داشته باشد.

در حال حاضر مشتریان خرید آلو بخارا تازه با برقراری ارتباط با کارشناسان فروش و بازرگانی از آخرین قیمت آلو بخارا تازه جهت برداشت عمده مطلع می شوند.

عمده کار خشکبار در این زمان نیاز به سرمایه گذاری هوشمندانه ای دارد تا در فصل فروش بتواند قیمت آلو خشک در بازار تهران را به کنترل خود با سودآوری پیش بینی شده در این ایام شیرین و پر برکت سازد.

خرید آلو بخارا عمده از حوزه هایی است که همه ساله سودآوری برای کشاورز، خشکبارکار و فروشنده آلو خشک داشته است.

آخرین قیمت آلو بخارا مرغوب سورت شده شرکت پارس فراور

قیمت آلو خشک در بازار تهران

شرکت پارس فراور با داشتن کارگاه های مقیم در شهرستان های مستعد تولید آلو خشک با نظارت کامل اقدام به تولید آلو خشک سورت شده مرغوب می کند. مشتریان می توانند برای خرید عمده از بسته بندی آلو خشک این شرکت که پیش از ارسال با انجام خدمات سورتینگ و دستچین سازی انجام می شود اقدام نمایند.

 • آلو خشک کارتن 5 کیلوگرمی
 • آلو خشک کارتن 10 کیلوگرمی
 • آلو خشک کارتن 20 کیلوگرمی
 • آلو خشک کارتن 30 کیلوگرمی
 • آلو خشک کارتن صادراتی 5 کیلوگرمی
 • آلو خشک کارتن صادراتی 10 کیلوگرمی
 • آلو خشک کاسه ای 800 گرمی

آخرین قیمت آلو بخارا پارس فراور در بسته بندی های مذکور نیز از طریق ارتباط تلفنی مستقیم با کارشناسان بازرگانی و فروش امکان پذیر است.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

آلو خشک خورشتی

فروش آلو خشک خورشتی درشت

آلو خشک خورشتی درشت در بازار ها معمولا به طور عمده به فروش گذاشته می …

بازار آلو ایران