خانه / آلو / قیمت فروش عمده بهترین آلو حاج حسنی خراسانی

قیمت فروش عمده بهترین آلو حاج حسنی خراسانی

آیا از انواع آلو ایران اطلاع دارید؟ آیا می دانید طبع منطقه شما چه نوع آلویی را می پسندد؟ آیا تا بحال اسم آلو حاج حسنی نیشابور را شنیده اید؟ بهترین قیمت فروش آلو حاج حسنی نیشابور چند است؟ عمده آلو حاج حسنی خراسانی چه طعم و ظاهری دارد؟ قیمت آلو حاج حسنی تضمینی را از ما بخواهید و خود مقایسه کنید.

از آنجا که آلو بسیار خواص درمانی دارد . امروزه با گسترش طب سنتی از محصولاتی که بسیار برای بیماران دارای کمبود آنتی اکسیدان تجویز می شود، آلو حسنی می باشد.

افراد کهنسال با بالا رفتن سنشان نیاز بیشتری به فراورده های کلسیمی و پتاسیمی دارند تا ضمن بهبود هضم غدا در دستگاه گوارش بتوانند استخوانهای قویتری نیز داشته باشند. پیشنهاد ما به شما مصرف ارقام تازه و فراورده آلو می باشد.

آلو حاج حسنی

ارقام آلو زیادی در ایران را می توان نام برد که همگی نیز جهت جذب خواص آن برای بدن مفید می باشند. از جمله ارقام آلو طلایی در ایران که سایز درشتی نیز دارد می توان به آلو حسنی اشاره کرد. به یقین از بزرگترین ارقام آلو طلایی ایران، آلو حاج حسنی نیشابور است. بخاطر طعم ترش و  شیرین و گوشت زیادی که دارد بسیار مورد پسند عمده کاران بازار میوه و تره بار و خشکباری می باشد.

قیمت آلو حاج حسنی

قیمت آلو حاج حسنی نیشابور را در حجم عمده روزانه بسیاری از ما می خواهند. قیمت فوق العاده مناسب با کمترین سود در نظر گرفته شده در محصولات آلو نیشابور که به صورت نظارت مستقیم کیفی تهیه می شود عامل مهمی در مشتری مداری و جلب رضایت مشتریان است. از آلو خراسانی خورشتی در حجم عمده بسیاری از مشتریان درخواتس خرید دارند.

قیمت آلو حاج حسنی

دلایل عمده انتخاب آلو حاج حسنی چیست؟

بیشترین دلایل عمده انتخاب آلو حاج حسنی بخاطر طعم ملس این آلو است. با این حال می توان گفت فروش ویژه آلو حاج حسنی هر ساله یک فرصت بسیار مهم برای کسانی است که آلو حاج حسنی را یکی از آلو خورشتی های لاکچری سبد محصولات کسب و کار خود می دانند. تحقیقات نشان می دهد عمده دلایل خریداران آلو بخارا حاج حسنی خراسانی به گفته خودشان به شرح ذیل است:

 • طعم ترش و شیرین
 • خوش قالب بودن الو حاج حسنی
 • رنگ جذاب زرد و قرمز آلو خورشتی حاج حسنی

قیمت هر کیلو آلو بخارا

کاربرد الو حاج حسنی

کاربردهای الو حاج حسنی به گفته خریداران این آلو که اولین تولید کننده های محصولاتی مانند:

 • کنسانتره آلو
 • پوره آلو
 • آلو خورشتی
 • خشکبار عمده
 • پخش خشکبار و آلو خشک

بوده اند.

فروش آلو حاج حسنی که در حجم عمده خرید و فروش می شود خریدران خوبی نیز دارد و مطابق با خواسته مشتری است. کارشناس خرید ما با نظارت مستقیم بر خرید تخصصی آلو خوشتی نیشابور با بهترین قیمت خرید عمده انواع آلو خورشتی را برای مشتریان ما در نظر می گیرد. در واقع تضمین یک خرید با کیفیت و در عین حال با پایین ترین قیمت آلو حاج حسنی از عواملی است که خریداران ما را برای خرید مستقیم آلو بخارا حاج حسنی انتخاب کرده اند.

خرید آلو بخارا

فروش آلو حاج حسنی به صورت ویژه

برای بهره برداری از شرایط خرید و فروش آلو حاج حسنی به صورت ویژه ما شرایط جدید و منحصر به فرد ذیل را برای شما شرح می دهیم.

 1. پیش پرداخت کنید و بازار را قبضه کنید.
 2. باغ آلو حاج حسنی را با همکاری ما کرایه کنید.
 3. بعد از باردهی آلو برای تهیه آلو خورشتی ما در محل نیشابور این کار را انجام می دهیم.
 4. قیمت الو حاج حسنی را خود شما تعیین می کنید.
 5. پخش عمده آلو در شهرهای دیگر
 6. بهترین کیفیت آلو خورشتی حاج حسنی با انجام خدمات سورتینگ
 7. پذیرش سفارش صادرات آلو با انجام خدمات دستچین و بسته بندی در محل کارگاه

فروش عمده آلو بخارا آفتابی

از آنجا که سالهاست در این شهرستان بصورت مستقیم با کشاورزان مناطق اطراف کار میکنیم پایین ترین قیمت آلو حسنی را از ما بخواهید اگرچه که کیفیت همان کیفیت درجه یک حسنی می باشد. هم اکنون با تماس با ما قیمت های روز آلو حسنی را دریافت نمایید.

منبع: سایت آلو ایران

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

آلو خشک صادراتی

آلو خشک صادراتی بخارا بسته بندی شرینک

آلو خشک صادراتی بخارا که در بسته بندی بسیار شکیل و پس از شرینک شدن …

بازار آلو ایران