خانه / آلو / قیمت انواع آلو تازه

قیمت انواع آلو تازه

قیمت انواع آلو تازه در ارقام گوناگون و انواع زرد و سیاه و یا انواع آلو جنگلی دارای طعم و مزه و با توجه به اندازه و کیفیت میوه می باشند.

قیمت انواع آلو

میوه آلو انواع مختلفی دارد و می توان با استفاده از این میوه طعم های مختلفی ار تجربه کرد. میوه آلو در انواع و ارقام زرد و سیاه و یا انواع آلوی جنگلی با طعم های شیرین و ترش هر کدام برای استفاده به صورت تازه خوری و خشک کردن مناسب هستند و کاربرد میوه های مناسب برای هر یک از مصارف آلو با یکدیگر متفاوت می باشد.

انواع آلو برای تهیه محصولات مختلف مانند ترشی و مربا نیز به کار می ورند اما عموما میوه آلو به دلیل داشتن خواص مناسب به صورت تازه مورد استفاده قرار می گیرد. به هر اندازه که مصرف میوه آلو مناسب باشد در نهایت این میوه خواص مناسب خود را بهتر برای بدن انتقال می دهد.

قیمت انواع آلو

قیمت انواع آلو

انواع آلو با توجه به درجات کیفی این میوه در زمان رسیدگی دارای طعم و مزه مخصوص به خود و اندازه مناسب می باشند که به هر میزان اندازه میوه ها مناسب تر باشد و میوه رسیده تر و شیرین تر و به دور از آفات رشد کرده باشد در نهایت قیمتی بالاتر دارد.

میوه آلو با داشتن انواع مختلف برای استفاده های متعدد کاربرد دارد و می توان این میوه را با درجه مطلوب در تابستان خریداری کرد. انواع آلو جنگلی ترش و آلو بخارا تازه تا انواع مختلفی از آلو قطره طلا و آلو زرد تخم مرغی و … بسیاری از انواع نژادهای موجود آلو در ایران هستند که هر ساله حجم زیادی از درخواست خریدهای داخلی و صادرات آلو برای آنها به انجام می رسد.

انواع آلو تازه را بشناسیم

قیمت انواع آلو

بد نیست اگر چند نام مشهور از آلو تازه موجود در بازار ایران را بشناسیم:

 

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

آلو خشک صادراتی

آلو خشک صادراتی بخارا بسته بندی شرینک

آلو خشک صادراتی بخارا که در بسته بندی بسیار شکیل و پس از شرینک شدن …

بازار آلو ایران