خانه / آلو جنگلی / قیمت آلو تازه جنگلی

قیمت آلو تازه جنگلی

قیمت آلو تازه جنگلی و انواع دیگر از آلو با هم متفاوت می باشد و آلوی جنگلی را باید در فصل مناسب تهیه کرد و نوع مرغوب و خوب آن قابل تهیه و خریداری می باشد.
قیمت انواع مرغوب آلو با هم فرق دارد و انواع گونه های آلو در انواع جنگلی متفاوت می باشد و آلوی جنگلی که باکیفیت باشد قیمتی بالاتر خواهد داشت و نوسان قیمتی در مورد انواع آلو با توجه به نحوه رشد و کیفیت با هم متفاوت است. تفاوت در کیفیت آلو تازه سبب تفاوت در محصولاتی خواهد شد که با این میوه تهیه می گردند و هر اندازه این کیفیت بالاتر می رود کیفیت محصولاتی مانند لواشک و یا مربا نیز بالاتر خواهد رفت. قیمتی که برای میوه های مختلف در نظر گرفته می شود با توجه به قیمت رایج در بازار و مقداری که آن میوه در یک سال مشخص در بازار عرضه می شود و ارقام و گونه هایی که میوه مورد نظر دارد مشخص می شود. کیفیت بالایی که میوه های خوش طعم دارند باعث بالا رفتن قیمت این میوه ها می شود.

قیمت آلو جنگلی

آلو جنگلی میوه ای است که در شرایط خاص آب و هوایی نواحی شمالی می روید و می توان با در نظر گرفتن شرایط مناسب و اقلیم مناسب این میوه را در مقدار مناسب و کیفیت خوب پرورش داد و هر اندازه که کیفیت آلو تازه جنگلی بالاتر رود و کرم خوردگی نداشته باشد و آلوها سالم باشند فروش بالاتری خواهد داشت و قیمت آن در صورت فراوانی متعادل خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
خانم روستایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، بولوار جمهوری، نبش کوچه نهم
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر10 جاده نیشابور مشهد، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

آلوجنگلی

خرید عمده آلوجنگلی

خرید عمده آلوجنگلی به صورت اینترنتی از طریق مراجع فروش انواع آلوچه جنگلی امکان پذیر …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران