خانه / آلو زرد / فروش آلو زرد گلدن دراپ شیرین طلایی

فروش آلو زرد گلدن دراپ شیرین طلایی

فروش آلو زرد گلدن دراپ شیرین که با نام طلایی نیز نام برده می شود، در اواسط فصل بهار یکی از انواع پر فروش میوه های این فصل است. میوه ها سرشار از انواع ویتامین های هستند که مورد نیاز بدن هستند. ویتامین ها به خاطر بهبود عملکرد دستگاه های بدن مورد نیاز هستند. از جمله آلو یکی از پر خاصیت ترین میوه های درختی است که در انواع آلو زرد، سیاه، قرمز و سبز وجود دارند. آلو زرد گلدن دراپ در سالیان اخیر در حجم عمده ای پرورش می یابد که یکی از واریته های آلو زرد می باشد. این آلو طعم شیرین دارد و جهت مصارف مختلف تازه خوری و یا خشکباری به صورت عمده به فروش می رسد. استان البرز قطب اول تولید آلو زرد گلدن دراپ می باشد.

البته این آلو در استان های دیگر ایران نیز با کیفیت خوبی تولید می شود که پس از انجام خدمات سورتینگ برای موارد صادراتی نیز بسیار می تواند خوش بازار باشد. این آلو در ایران با نام آلو قطره طلا نیز شناخته می شود. باردهی هر درخت قطره طلا بسیار بالاست و این امر موجب یک قالب بودن انواع میوه های آن است. آب این میوه بسیار بالاست و در انواع میوه های آلو برای استفاده در خشکباری از نظر عیار بسیار متفاوت می باشد، البته پایینتر بودن قیمت فروش آن موجب می شود تا بسیاری از خریداران میوه تازه که خشکبار کار هستند، برای آن حساب ویژه ای باز کنند.

آلو قطره طلا

آلو خشک رسمی یکی از انواع آلو خورشتی مورد پسند مشتریان پاکستانی نیز می باشد. البته انواع آلو بخارایی که به راحتی پوست گیری نیز می شوند و بسیار طعم شیرین و لذیذی برای تولید آلو خورشتی دارند نیز هر ساله از پر فروش ترین انواع آلو ایران محسوب می شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
خانم روستایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، بولوار جمهوری، نبش کوچه نهم
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر10 جاده نیشابور مشهد، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

خرید آلو بخارا عمده

خرید آلو بخارا عمده انواع آفتابی و طلایی

در این سایت اینترنتی جهت خرید آلو بخارا عمده انواع آلو خورشتی آفتابی و طلایی …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران